İlan ve Tanıtım

FUAR BROŞÜRÜNDE REKLAM

IEFT fuarlarında, tüm ziyaretçilere ücretsiz olarak verilmek üzere yaklaşık 100 sayfalık 210 mm x 297 mm ebadında bir IEFT Gezi Rehberi hazırlamaktadır. Fuara katılan tüm okulların detaylı bilgilerinin yer aldığı bu kitapçık ziyaretçiler tarafından büyük ilgi görmekte ve kaynakça olarak uzun yıllar değerini korumaktadır. En az 15.000 kopya olarak basılmakta olan bu broşürde, 210 mm x 297 mm ebadında reklam alanları mevcut olup ilgilenen kuruluşlara tahsis edilmektedir.  

ZİYARETÇİ POŞETLERİYLE BROŞÜR DAĞITIMI

Tüm IEFT ziyaretçilerine fuar girişlerinde, ziyaretleri esnasında  toplayacakları tanıtım materyallerini koymak üzere poşetler verilmektedir. Arzu eden kuruluşlar bu poşetlere, tüm fuar alanlarında ziyaretçilere dağıtılmak üzere tanıtım broşürlerini yerleştirebilmektedirler. 

TANITIM STANDI

IEFT fuarları esnasında arzu eden kuruluşlara materyallerini sergilemesi ve dağıtması için küçük standlar tahsis etmekte ve bu standları fuar alanlarının görünür ve dağıtıma uygun yerlerine yerleştirmektedir. Standlar A4 ebadında 6 kutucuktan oluşmaktadır ve bu mini standlara kuruluşlar el broşürlerini ve tanıtım dokümanlarını (günde 500 adede kadar) yerleştirmektedirler.

ZİYARETÇİ POŞETLERİ SPONSORLUĞU

IEFT fuarları girişlerinde tüm ziyaretçilere dağıtılmakta olan poşetlere sponsorluk almaktadır. Kuruluşlar logo, web sitesi ve reklamlarıyla poşetlerin üzerinde yer alarak, IEFT fuarlarına ziyaretçi olarak katılan yaklaşık 30 bin kişiye ulaşmaktadırlar. Ayrıca Nisan ve Ekim 2008 etkinliklerinin her ikisinde de yer alarak yıl boyu tanıtım imkanı kazanmaktadırlar.

WEB SİTESİ BANNER REKLAM

Fuarlarımız öncesinde onbinlerce kişiyi ağırlayan web sitemiz www.ieft.com.tr de banner reklam yayınlayabilirsiniz. 

Tel: 0212 244 42 13      
E-mail:  info@ieft.net