Dil Okulları Bursları

Dil Okulları Bursları

Yurtdışında Yabancı Dil Öğrenmek İstiyorsunuz Fakat Bütçelerden Çekiniyor musunuz? IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarında Size Özel Burs İmkanlarıyla Hayal Ettiğiniz Eğitimi Alabileceksiniz…

Yabancı dil bilmek günümüz dünyasında bir zorunluk... Yabancı dili öğrenmenin en iyi yollarından biri o dilin konuşulduğu ülkede eğitim almaktır. Dünyanın dört bir yanında kendi bütçenize uygun bir eğitim bulabilme şansınız var hele ki IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarını ziyaret ederseniz kesinlikle bu şans artacak. Çünkü her yıl IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarına katılım gösteren onlarca ülke Türkiye’deki öğrenciler özel burs imkanları sunuyor. 

İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ve Malta okullarında İngilizce dil eğitimi almak isteyenler IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarında okul yetkilileriyle bir araya gelerek kendilerine özel fırsatları inceleyebilir. 

HAWTHORN ENGLISH
Hawthorn-Melbourne dil okulu, Melbourne'da yurt dışından öğrencilere yoğun İngilizce kursları sağlayıcısıdır ve University of Melbourne tarafından desteklenmektedir. University of Melbourne’un Hawthorn kampüsünde yer alan Hawthorn-Melbourne, Avustralya'nın en eski ve köklü İngilizce dil okullarından biridir. IEFT fuarlarında kayıt yaptıran öğrencilere haftalık kurs ücreti üzerinden AUD$275 indirim imkânı sunulmaktadır.

VGC INTERNATIONAL COLLEGE- VANCOUVER
Fuar üzerinden bizimle iletişime geçen öğrencilerimize %25 oranında indirim sunulmaktadır. Detaylı bilgi için okul standını ziyaret etmeniz yeterli.

COLLEGE PLATON
IEFT Fuarlarında; College Platon standına uğrayıp, başvuru yapan öğrencilerden 125 $ değerinde kayıt ücreti alınmamaktadır. 

LONDON SCHOOL OF COMMERCE
London School of Commerce Londra'nın iş merkezi olan London Bridge'de 20 yılın üzerinde Dil-Lisans-Master-Doktora programları sunmaktadır. Türk öğrencilerine yaklaşık 2750 GBP indirim yapan okul; MBA programını 1 yılda 6,450 GBP ve lisans programlarını ise senelik 4,500 GBP ye sunmaktadır. University of The West of Scotland ile olan anlaşması sayesinde öğrenciler üniversitenin Londra kampüsünde okuma imkânı ve iş tecrübesi edinme imkânı bulurlar. Okul; her 2 ayda bir açılan master ve lisans programlarında tezli ve tezsiz lisans/master yapma fırsatını İngiltere’nin başkenti Londra da sizlere sunmaktadır. 

EMBASSY ENGLISH
IEFT Fuarlarına özel; Kanada %15+%15, Avustralya %15, İngiltere %15, Amerika %15+%15 lokasyonlarında indirim sunulmaktadır. 

EC ENGLISH LANGUAGE CENTRES
IEFT Fuarlarına katılım sağlayan öğrencilere; tüm lokasyonlarda 2 hafta üzeri kayıtlarda %30 indirim sunulmaktadır.

KAPLAN INTERNATIONAL ENGLISH
IEFT Fuarlarına katılım sağlayan öğrencilere; bütün lokasyonlarında 2 hafta ve 12 haftaya kadar %30 indirim, 16 hafta üzeri %35 indirim sunulmaktadır.

ST GILES INTERNATIONAL
IEFT Fuarlarına katılım sağlayan öğrencilere Genel İngilizce programlarında; İngiltere’de 1 hafta üzeri Londra ve Eastborne lokasyonlarında %25 indirim, Amerika’da 1 hafta üzeri bütün lokasyonlarda %30 indirim, Kanada’da 1 hafta üzeri %25 indirim, Platinium kurslarında 1 hafta üzerine %10 indirim imkanı sunulmaktadır.

LSI - LANGUAGE STUDIES INTERNATIONAL
IEFT Fuarlarına özel tüm programlarda; İngiltere ve Amerika lokasyonlarında 1-48 hafta arasında kayıt olan öğrencilere %25 indirim, Kanada ve Yeni Zellanda lokasyonunda 1-48 hafta arasında kayıt olan öğrenciler için özel fiyatlar uygulanacaktır.
Amerika, İngiltere ve Kanada lokasyonlarında IEFT Fuarlarına özel olarak öğrencilere, Oxford International dil okullarında  1-48 hafta arasında kayıt olan öğrenciler %15 indirim imkanı sunulmaktadır. 

LAL LANGUAGE CENTER
IEFT Fuarlarına özel olarak katılan öğrencilere; tüm lokasyonlarda özel paketler üzerinden %5 indirim sunulmaktadır. 

SPRACHCAFFE/GEOS LANGUAGES PLUS
Sprachcaffe Dil okullarında tüm lokasyonları için 5 Hafta dil eğitimi alan öğrencilere 1 Hafta ücretsiz sunulacaktır. 

ILAC - INTERNATIONAL LANGUAGE ACADEMY OF CANADA
IEFT Fuarlarına özel; Kanada ILAC okullarında 1-44 hafta arasında kayıt olan öğrencilere %33’e varan indirimler sunulmaktadır.

INTERNATIONAL LANGUAGE SCHOOL OF CANADA (ILSC)
IEFT Fuarlarına özel; Kanada 1-44 hafta arası kayıt veren öğrencilere %40’a varan indirim, Avustralya 1 hafta ve üzeri kayıt veren öğrencilere özel fiyatlar sunulmaktadır.

OXFORD HOUSE COLLEGE
IEFT Fuarlarına katılım sağlayan öğrencilere; İngiltere’de 2 hafta üzeri %20 indirim, 24 haftaya kadar kayıt olana 4 hafta ücretsiz, 36 haftaya kadar kayıt olana 6 hafta ücretsiz sunulmaktadır.

Amerika’da 2 hafta üzeri kayıt olan öğrencilere %40 indirim sunulmaktadır.

İrlanda’da 2 hafta üzerine kayıt olan öğrencilere %10 indirim sunulmaktadır.

Kanada’da 1-23 Haftaya % 25 indirim, 24 Hafta üzerine %35 indirim, 24 hafta kayıt olana 4 hafta ücretsiz, 36 hafta kayıt verene 6 hafta ücretsiz sunulmaktadır.