Fırsatlar ve Burslar

Fırsatlar ve Burslar

Yurtdışında Eğitim almak isteyenlere her alanda olanak sunan IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları, 37. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarından öğrencilere yine çok özel burslar sunuyor.

Yurtdışı Eğitim burslarından yararlanmak üzere 1000 başarılı öğrenci arıyoruz!
Yurtdışında eğitim yapmak istiyorsanız IEFT  fuarlarında önemli okulların yanı sıra burs kuruluşları, ülke ataşelikleri öğrencilere bilgilendirme yapacaktır.


37. IEFT Fuarlarına katılan 170 civarında okul, yurtdışında okumak isteyen öğrencilere çeşitli burs imkanları sunuyor. Okulların burs kriterlerine  uygun olup olmadığınızı fuarda doğrudan üniversite yetkilileriyle görüşerek öğrenebilirsiniz.


Amerika, Kanada, İngiltere, Fransa, İsveç, Avustralya, Macaristan, İsviçre, Polonya ve İspanya gibi popüler ülkelerin yanı ülke eğitim ataşelikleri ve  yurtdışı eğitim danışmanlık şirketleri de bu fuarda buluşuyor.
25 farklı ülkeden 200 eğitim kurumunun katıldığı IEFT Fuarlarında katılımcı kurumlar kısmi veya tam burslar ile başarılı öğrencileri ödüllendirmektedirler. Alman Devlet Üniversite bursları, Amerikan üniversitelerinde yüksek lisans ve doktora bursları Kanada üniversiteleri bursları, İngiltere Üniversitelerinden kısmi burslar, Fransa işletme okulları bursları hakkında bilgileri doğrudan okul yetkililerinden alabilirsiniz. Ayrıca,  British Council, Campus France, DAAD, Austrade gibi kurumlardan diğer  burs olanakları hakkında bilgi alabilirsiniz.
IEFT fuarları esnasında burslardan yararlanmak için lise veya üniversite not dökümünüzü, varsa İngilizce veya diğer dillerde sınav sonuç belgenizi, referanslarınızı yanınızda bulundurmayı tavsiye ederiz.

 

UNIVERSITY OF SUNDERLAND

Sunderland’de 90 yılı aşkın süredir Sağlık Bilimleri (Hemşirelik ve Eczacılık dahil) alanında eğitim verilmektedir (üniversitemiz 2021’de 100. yaşını kutlayacaktır). Genel Eczacılık Konseyi (GPhC) rakamlarında göre Sunderland Üniversitesi, 2017 yılında yapılan kayıt öncesi değerlendirme sınavlarında %93,1’le en yüksek geçme oranına ulaşmıştır.

 

Eğitim ve Toplum; İşletme, Hukuk ve Turizm; Sanat ve Yaratıcı Sanayiler. Uluslararası Turizm ve Konukseverlik Yönetimi alanında 2., Animasyon ve Oyunlar, Fotoğrafçılık, Video ve Sayısal Görüntüleme programlarında ise 6. sıradadır.

 

Üniversitemiz erken kayıtlarda 1000 GBP bursun yanı sıra bütün Türk öğrencilere lisans derslerinde 1500 GBP, lisansüstü derslerde ise (toplam 2000-2500 adet) 1000 GBP tutarında uluslararası burs verilmektedir.

UNIVERSITY OF YORK

British Council ve GREAT Britain Kampanyası iş birliğiyle Çin, Endonezya ve Türkiye’den gelen öğrencilere üç adet burs sunulmaktadır.

 

Bu burslar 2020 yılında lisansüstü programlarına başvuran öğrenciler için geçerlidir. Başarılı olanlara harç ücretleri üzerinden 10.000 GBP tutarında indirim uygulanacaktır. 2020/21 dönemi için başvurular 1 Mayıs 2020 Cuma günü TSİ 01:59’a kadar açıktır.

 

Akademik Başarı Bursları

 

Üniversitemizde yılda 100’ü aşkın uluslararası burs verilmektedir. Akademik başarı gösteren öğrencilere harç ücreti üzerinden indirim uygulanmaktadır. En yüksek başarıya ulaşan öğrenciler için on adet prestijli Rektör Yardımcısı bursu sunulmaktadır.

 

Bu burslar 2020 yılında lisans ve lisansüstü programlarına başvuru yapan öğrenciler için geçerlidir. Başarılı olanlara 2500 ila 15.000 GBP tutarında burs verilecektir. 2020 için başvurular 1 Mayıs 2020 Cuma günü TSİ 01:59’a kadar açıktır.

 

UNIVERSITY OF ESSEX

Türk öğrenciler için sunulan üç adet güncel burs olanağı bulunaktadır,

Akademik Başarı Bursları: Lisans AGNO’su 3.00 ve üzeri olanlara 4000 GBP

Uluslararası Bakalorya (UB) Bursu: UB Diploma Programı kapsamında 34 ve üzeri puan alanlara 2000 GBP

AB Dışı Avrupa Bursu: Başvuru sürecine dahil olan lisans ve lisansüstü öğrencilerine 3000 GBP

Ayrıca https://www1.essex.ac.uk/fees-and-funding/scholarship-finder/default.aspx Bu bağlantıdan özelleşmiş burslar dahil her bir bursun şart ve koşullarına ulaşabilirsiniz.

UNIVERSITY OF BRISTOL

IEFT Fuarlarına özel olarak aşağıdaki burs olanağı sunulmaktadır.

Think Big Uluslararası Bursu:

·         Uluslararası başvuru sahipleri için 1 milyon GBP değerinde burslar mevcuttur

·         Ders dönemi süresince lisans öğrencileri için 5000 ya da 10000 GBP değerinde burslar mevcuttur: http://www.bristol.ac.uk/fees-funding/awards/think-big-undergraduate/

·         Lisansüstü öğrencileri için 5000, 10000 ya da 20000 GBP değerinde burslar mevcuttur: http://www.bristol.ac.uk/fees-funding/awards/think-big-postgraduate/

·         Tıp, Diş Hekimliği ya da Veterinerlik bölümlerine yapılan başvurularda geçerli değildir

·         Bursa başvuracakların Bristol'e başvuru yapmış olması gerekmektedir

·         Yalnızca ülke dışından harç ödeyecek kişilere verilmektedir

·         Ders notlarına değil, geleceğe yönelik hedeflere ve kişisel başarılara göre verilmektedir

·         Son başvuru tarihi: 29 Mart 2020

 

UNIVERSITY OF PECS

Stipendium Hungaricum Burs Programı

Stipendium Hungaricum Burs Programı 2013 yılında Macaristan hükümeti tarafından “Doğuya ve

Güneye Açılma” isimli hükümet politikası kapsamında başlatılmıştır. Burs programı Tempus Halk Vakfı

tarafından yönetilmektedir.

Programın temel amacı, Macaristan’da okuyan yabancı öğrenci sayısını artırmak ve Macaristan’daki

yüksek eğitim kurumlarını üstün başarılı yabancı öğrencilere kabul verme konusunda teşvik etmektir.

Programda halihazırda 68 adet kurumla iş birliği yapılmıştır.

Her yıl Stipendium Hungaricum Bursu’yla yüzlerce uluslararası öğrenci üniversitemize kabul almaktadır.

BURS NEYİ KARŞILIYOR

Harç ücretsiz eğitim: harç ücreti ödemesinden muafiyet.

Aylık maaş: Aylık yaklaşık 140 EUR. Konaklama ve Sağlık sigortası.

BURSUN DESTEKLEDİĞİ EĞİTİM ALANLARI:

1. Tam dereceli lisans programları: her alanda

2. Tam dereceli yüksek lisans programları: her alanda

3. Tam dereceli doktora programları: her alanda

4. Kısmi programlar: her alanda

UNIVERSITY OF EAST LONDON

Lisans ve lisansüstü bölümleri için 3000 GBP'ye kadar burslarımız mevcuttur. Burs başvurusu yapacak kişiler koşullara uygun olmalıdır. Kayıt yaptırmadan önce harç ücretinin tamamını ödeyenlere %5 oranında ilave indirim yapılmaktadır.

JÖNKOPİNG UNIVERSITY

Akademik liyakate ve üstün akademik başarıya bağlı olarak %30 oranında burs sunmaktayız. Ayrıntılı bilgi için lütfen standımızı ziyaret ediniz.

NEWCASTLE UNIVERSITY

Lisans:

Rektör Yardımcısı Üstün Başarı Bursu – Ücretini kendisi karşılayan Türk öğrenciler için (her yıl) harç ücreti üzerinden %50’ye varan burs. Adaylar 2020/21 akademik yılı için uygun bir lisans derece programından kabul almış ve bursa 27 Mart 2020 tarihinden önce başvuru yapmış olmalıdır.

Lisansüstü:

Rektör Yardımcısı Üstün Başarı Bursu – Ücretini kendisi karşılayan Türk öğrenciler için harç ücreti üzerinden %50’ye varan burs. Adaylar 2020/21 akademik yılı için uygun bir lisansüstü derece programından kabul almış ve bursa 30 Nisan 2020 tarihinden önce başvuru yapmış olmalıdır.

Newcastle Üniversitesi – GREAT Bursu 2020 - Ücretini kendisi karşılayan Türk öğrenciler için British Council iş birliğiyle 10000 GBP değerinde burs. Adaylar 2020/21 akademik yılı için uygun bir yüksek lisans derece programından kabul almış ve bursa 30 Nisan 2020 tarihinden önce başvuru yapmış olmalıdır.

UNIVERSITY OF NEW ENGLAND

Yıllık Konaklama Bursu

UNE, Haziran 2020 döneminde University of New England, Armidale kampüsünde okumaya başlayacak uluslararası öğrencilerine tam 11.000 AUD değerinde yıllık konaklama bursu sunuyor. Bu burs başvurularını Türkiye’deki yetkili partneri HUB EDU Avustralya Eğitim firması aracılığıyla yapabilirsiniz. Ayrıntılar için lütfen IEFT fuarlarında standımıza uğrayınız ve linki inceleyiniz: https://www.une.edu.au/study/international/living-in-australia/accommodation/accommodation-scholarships

Hemşirelik Öğrencilerine Dil Eğitimi Bursu

University of New England, hemşirelik lisans eğitimi almak isteyen fakat İngilizce yeterliliğini sağlayamayan öğrencilerine (Sınırlı sayıda) dil eğitimi programlarında 4.100 AUD burs imkanı sağlıyor.

Ayrıntılar için lütfen IEFT fuarlarında standımıza uğrayınız ve linki inceleyiniz: https://www.une.edu.au/study/international/visa-and-fees/scholarships-and-other-financial-support

Sidney Kampüsüne Özel 5.000 AUD Burs

University of New England (UNE), 2020 yılı eğitimi için Sydney kampüsünü tercih eden uluslararası öğrencilerine yıllık eğitim ücreti üzerinden 5.000 AUD burs imkanı sağlıyor.

Sınırlı sayıda verilen bu bursa UNE Türkiye’deki yetkili partneri HUB EDU Avustralya Eğitim firması aracılığıyla başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ayrıntılar için lütfen IEFT fuarlarında standımıza uğrayınız ve linki inceleyiniz:https://www.une.edu.au/study/international/visa-and-fees/scholarships-and-other-financial-support

UNIVERSITY OF EXETER

 

Küresel Başarı Bursu

Lisans ya da lisansüstü öğrencisi olmanız fark etmeksizin, 2020 yılı Eylül ayında üniversitemizde eğitime başlamak üzere başvuru yapan uluslararası öğrenciler için en az 2 milyon GBP değerinde harç bursları sunulmaktadır.

Burslar, üstün akademik başarı doğrultusunda verilecektir.

Lisans: Her biri en fazla 7500 GBP tutarında Küresel Başarı Bursları (ayrıntılar ve kriterler için web sitesine bakınız)

Lisansüstü Eğitim: Her biri en fazla 5000 GBP tutarında Küresel Başarı (Türkiye) Bursları (ayrıntılar ve kriterler için web sitesine bakınız)

Lisansüstü Araştırma: Üç yıl süreyle harç ücretlerinin tamamını karşılayan Doktora Küresel Başarı Bursları (ayrıntılar ve kriterler için web sitesine bakınız)

ST. FRANCIS XAVIER UNIVERSITY

Uluslararası öğrencilere dört yıl eğitim süresi boyunca  5000 CAD ve  12000 CAD değerinde üniversiteye giriş bursu verilmektedir. Bunun yanı sıra dört yıl eğitim süresi boyunca verilen 32000 CAD değerindeki Gerald Schwartz İşletme Okulu Bursu'na da başvuru yapabilir. Gerald Schwartz, Kanada'nın en başarılı iş insanlarından biridir.  

CAPE BRETON UNIVERSITY

Fuar sırasında başvuru yapan öğrencilerden 103 CAD’lık başvuru ücreti alınmayacaktır.

NEOMA BUSINESS SCHOOL

Öğrenciler, üstün akademik başarı ile kişisel ve profesyonel başarı gibi kriterlere bağlı olarak ve Erken Kayıt kampanyası dahil 3000 EUR’ya kadar burs kazanabilir.

 

GLOBAL BBA (İŞLETME LİSANS PROGRAMI)

İŞLETME YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

FEN BİLİMLERİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

ÜSTÜN BAŞARI BURSU

 

 

 

Kabul aldığında başvuru yap, son gelene kalmayabilir

2500 EUR'ya kadar

2500 EUR

 

4000 EUR'ya kadar

 

+

+

ERKEN KAYIT, Eylül ayında başlayacaklar için bir fırsattır.

Programa kaydolanlar için 31 Ocak 2020 tarihine kadar geçerlidir

 

500 EUR

 

 

 

1000 EUR

 

Burs sayısı sınırlıdır ve harç ücreti indirimi şeklinde uygulanır.

BOURNEMOUTH UNIVERSITY

Türk öğrenciler için çeşitli burslar sunulmaktadır. Örneğin; lise diploma puanınız en az 80 ise 2500 GBP, lisans not ortalamanız 4 üzerinden en az 2.8 ise 3500 GBP değerinde Üstün Akademik Başarı Bursuna hak kazanabilirsiniz. Dekanlık Bursu ise %50 indirim sağlamaktadır.

 

NORTHERN ILLINOIS UNIVERSITY

NIU’ya birinci sınıf ya da nakil öğrencisi olarak kabul aldıktan sonra, kontenjanların açık olması halinde her öğrenci otomatik olarak likayat ya da konut bursu için değerlendirilecektir.

 

Liyakat Bursu: Her ödülün miktarı akademik yıl başına 5000 ila 9000 USD arasında değişmektedir.

Konut Bursu: Her ödülün miktarı yıllık 3600 USD’dir. Bu bursu kazanan öğrenciler ilk yıllarında Neptune West Öğrenci Yurdu’nda konaklayacaktır.

 

KEDGE BUSINESS SCHOOL

KEDGE, Fransa’nın en büyük bağımsız İşletme Okullarından biridir. Okulun Fransa’da dört ana kampüsü (Paris, Bordeaux, Marsilya ve Toulon), üç uydu kampüsü (Avignon, Bastia ve Bayonne) ve Fransa dışında üç kampüsü (Şanghay, Suzhou ve Dakar) bulunmaktadır.

KEDGE Business School; dünyadaki İşletme Okullarının %1’inden daha azında bulunan AACSB, EQUIS ve AMBA “üç taç” akreditasyonuna sahiptir. Okul, Fransız Conférence des Grandes Ecoles kurumuna üyedir. KEDGE, 2017 yılında Yönetim alanında yapılan araştırma yayınlarında Fransa birincisi kurum seçilmiştir.

Kedge Business School’da uluslararası öğrenciler için ispat edilmiş akademik başarıya bağlı olarak iki farklı seviyede ek burs imkanı sunulmaktadır:

2000 EUR değerinde “Başarı” bursu ya da  4000 EUR değerinde “Mükemmellik” bursu.

 

Başvurular ve burs kararları akademik kadronun ve yönetimin yaptığı incelemeye göre alınmaktadır. Öğrenciler bu burslara başvuru yapma isteklerini başvuru sürecinde beyan etmelidir. Bu doğrultuda kendilerinden bu bursu kazanma motivasyonlarını ayrıntılandırmaları istenecektir.

VILNIUS UNIVERSITY

Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi Enstitüsü’nden Doğu Avrupa ve Rusya çalışmaları programında yüksek lisans eğitimi için başvuran ve AB/AET ülkesi vatandaşı olmayan öğrenciler için HARÇ ÜCRETİ MUAFİYETİ.

Harç ücreti muafiyeti için son başvuru tarihi 15 Temmuz’dur. Başvuracak kişilerin yazılı talep ve motivasyon mektubunu e-posta yoluyla gintare.prosceviciute@tspmi.vu.lt adresine göndermeleri gerekmektedir.

UNIVERSITY OF WOLLONGONG AUSTRALIA

Aşağıda sunduğumuz çeşitli bursları görebilirsiniz. Türk öğrenciler için özel bir burs imkânı verilmektedir.

 

UOW Sidney İşletme Okulu Bursu- Türkiye Vatandaşları için Ülke Bursu - Başvuru sırasında Türkiye vatandaşı olan öğrenciler, 2020 ve sonrasında İşletme Fakültesi dahilindeki lisansüstü programlarından birini seçtikleri takdirde otomatik olarak İşletme Fakültesi Ülke Bursu’nu almaya hak kazanacaktır. Burs kapsamında, asgari program süresi boyunca harç ücreti üzerinden %20 indirim uygulanacaktır. Daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret ediniz: https://www.uow.edu.au/study/scholarships/international/faculty-of-business-country-bursary/

 

Üniversite Başarı Bursu- Burs kapsamında asgari program süresi boyunca harç ücreti üzerinden %30 indirim uygulanmaktadır. Daha fazla bilgi ve burs başvuru koşulları için web sitesini ziyaret ediniz: https://www.uow.edu.au/study/scholarships/international/university-excellence-scholarships/

 

Lisansüstü Akademik Başarı Bursu – Burs kapsamında asgari program süresi boyunca harç ücreti üzerinden %30 indirim uygulanmaktadır. Daha fazla bilgi ve burs başvuru koşulları için web sitesini ziyaret ediniz: https://www.uow.edu.au/study/scholarships/international/postgraduate-academic-excellence-scholarship/

 

Yüksek Dereceli Araştırma Bursları- University of Wollongong, uluslararası yüksek dereceli araştırma (HDR) öğrencileri için çeşitli araştırma bursları ve ödüller sunmaktadır. Bu kapsama yıllık cep harçlığı, geçim parası ve harç ücretleri dahil edilebilir. Daha fazla bilgi için HDR bursu web sitesini ziyaret ediniz: https://www.uow.edu.au/research-and-innovation/graduate-research/hdr-scholarship-information/international-scholarships/

 

KAPLAN PATHWAYS

Kaplan Pathways varış noktaları kapsamında Birleşik Krallık’ı seçen öğrencilere 3000 GBP tutarında burs sunulmaktadır (Sınırlı sayıda, seçili ortaklar)

 

Arizona State University için 16.500 USD’ye, Pace University için ise 29.500 USD’ye kadar burs sunulmaktadır.

 

KENT UNIVERSITY

Yaklaşık 100 Türk öğrencisi bulunan Kent; Canterbury, Medway ve Avrupa ana karasında yer alan muhteşem kampüsleriyle kaliteli öğretim, dünya çapında araştırma ve mükemmel bir öğrenci deneyimi sunmaktadır. Küresel çapta tanınan çok sayıda derece ve öğrencilere verdiği eksiksiz destek ile Kent, 140’tan fazla ülkeden öğrenciler için güzel bir ortam sağlamaktadır.

Kent, 2018 yılında Öğretim Mükemmelliği ve Öğrenci Çıktıları Çerçevesi (TEF) kapsamında Altın ödül kazanmış, Times Higher Education (THE) listesinde dünya üniversiteleri arasında uluslararası bakış açısı alanında ilk %10’luk dilime girmiştir. Kent, son yayınlanan Araştırma Mükemmelliği Çerçevesi kapsamında 24 Russell Grup Üniversitesinin 11’ini geride bırakarak araştırma yoğunluğu açısından Times Higher Education listesinde ilk 20’de yer almıştır. † University of Kent Hükümlerine www.kent.ac.uk/tef-statement adresinden ulaşabilirsiniz.

Türk öğrencilere verilen burslar aşağıdaki gibidir:

Lisansüstü programlarında eğitim alan Türk öğrenciler için 10.000 GBP değerindeki British Council GREAT Bursu

Lisans ve lisansüstü programlarında eğitim alan öğrenciler için 8000 GBP değerindeki uluslararası burslar  

Kent Business School lisansüstü öğrencileri için çeşitli burslar sunmaktadır

TORRENS UNIVERSITY

 

Torrens Üniversitesi 2020 yılında Sydney, Melbourne, Adelaide ve Brisbane kampüslerinde İşletme programları üzerine lisans ya da yüksek lisans programlarına kayıt olacak Türk öğrencilere %30 burs veriyor!

Ayrıntılar için lütfen IEFT fuarlarında standımıza uğrayınız ve linki inceleyiniz:

https://www.torrens.edu.au/apply-online/scholarships/international-scholarships

 

VICTORIA UNIVERSITY

 

Victoria Üniversitesi, Sydney kampüsünde yer alan lisans ve yüksek lisans programlarında, İşletme bölümleri ve IT (Information Technology) programları için Türk öğrencilere tüm eğitim ücreti üzerinden tam tamına 12.000 AUD burs sağlıyor.

Ayrıntılar için lütfen IEFT fuarlarında standımıza uğrayınız ve linki inceleyiniz:

https://www.vu.edu.au/vu-sydney

Victoria Üniversitesi Öğrencilerine Özel Dil Eğitimi Promosyonu

Victoria Üniversitesinde lisans ya da yüksek lisans eğitimi almak isteyen fakat İngilizce yeterliliğini sağlayamayan öğrencilerine bünyesinde yer alan ELSIS dil okullarında fuara özel indirim sunuyor. 2020 yılı içerisinde dil eğitimi için yapılan tüm kayıtlarda haftalık standart liste fiyatı 320 AUD iken Türk öğrencilere haftalık 240 AUD! Ayrıca Cambridge KET, Cambridge PET ve Cambridge FCE kurslarına kayıt olan Türk öğrencilere her 9 haftalık kayıtta 1 hafta kurs ücretsiz! 

Ayrıntılar için lütfen IEFT fuarlarında standımıza uğrayınız ve linki inceleyiniz:

https://www.elsis.edu.au/

BERKELEY COLLEGE

Türkiye’deki IEFT fuarlarında Berkeley College’a başvuran tüm öğrencilerin bir derece programı kapsamında her dönem en az 1500 USD tutarında burs kazanma imkânı olacaktır. Derece programları haricinde bizden bir ya da iki dönem eğitim alan öğrencilere ise 1200 USD burs verilecektir.

Uygunluk Şartları:

·         Berkeley College’a başvuru yapmış ve kabul almış olmak

·         Kabul sırasında ve ilk döneme başlamadan önce Uluslararası Burs başvuru formunu doldurarak teslim etmiş olmak

Uluslararası Öğrenci Burs Fırsatları:

Uluslararası Burs

Tutar: Harç ücreti üzerinden %10 ila %25 indirim. Ödül miktarı geçmiş akademik başarıya ve finansal ihtiyaca göre belirlenmektedir. Ortalama burs miktarı harç ücreti üzerinden %15 indirimdir

Uluslararası öğrencilere açıktır. Uygunluk Şartları:

·         Bir derece programına tam zamanlı kaydolmak

·         ABD vatandaşı olmamak

·         Kabul sürecinde ve ilk dönem başlamadan önce başvuru yapmış olmak

Yenilenebilirlik Şartları:

·         2018 yılı Bahar döneminde veya daha sonra başlayan öğrencilerin her bir ödül yılı sonunda kümülatif olarak en az 2.5 Berkeley College not ortalamasına sahip olması gerekmektedir.

·         Tam zamanlı, devamlı ve art arda kayıt yaptırmış olmak. Yeniden kaydolan öğrenci uygun değildir (Bahar dönemlerinde izin alınabilir).

Uluslararası Onur Bursu

Miktar: Harç ücreti üzerinden %50 indirim. Uluslararası öğrencilere açıktır.

Uygunluk Şartları:

·         Tam zamanlı kayıt

·         ABD vatandaşı olmamak

·         Onur Programına kabul almış olmak

·         Kurumun ilk kez öğrencisi olmak

·         Lisans ya da ön lisans derece programına kayıtlı olmak (NOT: Sağlık Bilimler Fakültesi kapsamındaki ön lisans programlarından birine kaydolan öğrenciler Onur Programına başvurmak ya da katılmak için uygun değildir.)

Yenilenebilirlik Şartları:

·         Her bir ödül yılı sonunda kümülatif olarak en az 3.0 Berkeley College not ortalamasına sahip olmak

·         İlk olarak ön lisans programına kaydolmuş ve lisans programına devam eden öğrenciler lisans derecelerini tamamlayana kadar yenileme yapmaya devam edebilir.

 

SWPS UNIVERSITY WARSAW

SWPS ÜNİVERSİTESİ’NİN ULUSLARARASI ADAY BURSU

 • İlk yıl harç ücretini kapsayan burs sunulmaktadır.

Kimler başvurabilir

 • Uluslararası adaylar
 • İngilizce eğitim verilen tam zamanlı lisans ve yüksek lisans programlarına başvuranlar

Başvuru süreci

 • http://www.swps.pl/en/rejestracja adresindeki çevrim içi Başvuru Formunu doldurun
 • SWPS Üniversitesi kabul yönetmeliği tarafından bildirilen bütün belgeleri ibraz edin
 • “Uluslararası Öğrenciler için Burslar” hakkındaki düzenlemeyi okuyun
 • Yukarıda sözü edilen Düzenlemede belirtilen başlık hakkında bir deneme metni yazarak ibraz edin
 • Spor alanındaki başarılarınızı, sanat ya da toplumla alakalı projelerde yer aldığınızı doğrulayan belgeleri ibraz edin
 • Burs Başvuru Formunu ibraz edin

POLAND MY FIRST CHOICE - NAWA BURSU

 • Program Yönetmeliğinde belirtilen ve Polonya’da eğitim görülen süre içindeki yaşamsal masrafları karşılamak amacıyla verilen aylık 2000 PLN (yaklaşık 460 EUR) tutarındaki burs.

Kimler başvurabilir

 • NAWA Yönetmeliğinde listelenen ülkelerden gelen uluslararası adaylar
 • Bilim ve Yüksek Eğitim Bakanlığı’nın yaptığı en son parametrik değerlendirmede A ya da A+ kategorisine dahil edilmiş, Lehçe ya da İngilizce eğitim verilen tam zamanlı yüksek lisans programlarına başvuranlar

 

 

STUDY IN PRAGUE

Study in Prague inisiyatifine dahil olan 4 üniversite arasından yüksek lisans öğrencilerine “Başarı Bursu” veren tek okul Çek Teknik Üniversitesi’dir. Bu burs, yüksek not ortalamasına sahip öğrencilere yüksek lisansın ilk döneminden sonra verilmektedir ve aylık 400 EUR’ya kadar çıkabilmektedir.

 

HSE UNIVERSITY

Lisans ve Yüksek Lisans Programları için Burslar:

Giriş sınavı sonuçlarına ya da portföy derecesine bağlı olarak öğrencilere HSE Üniversitesi harç ücretleri üzerinden %25 ila %100 oranında indirim uygulanmaktadır.

 

HSE Hazırlık Yılı programından (harç ücretli) mezun olanlara, programı başarıyla tamamlamaları halinde HSE Üniversitesi harç ücretleri üzerinden %50 indirim uygulanmaktadır.

 

CY TECH- CY CERGY PARIS UNIVERSITY

2020 yılı için Modelleme ve Veri Bilimi alanında Uluslararası Ygrec Lisans Programına başvuru yapan adaylar için 20 adet burs sunulmaktadır. (her biri 5000 EUR değerinde)

2020 yılındaki alımlar için Modelleme ve Veri Bilimi alanında Uluslararası Ygrec Lisans Programına katılan öğrenciler için her biri 5000 EUR değerinde 20 adet burs mevcuttur. Cergy (Fransa) kampüsüne katılan adaylar için 15, Singapur (Asya) kampüsüne katılan adaylar için ise 5 adet burs sunulmaktadır. Burs politikası, 2020-2021 akademik yılı kayıtlarına bağlı olarak başka bir yıl yenilenebilir.

Lisans Üstün Başarı bursu adayları aşağıdaki kriterlere bağlı olarak seçilecektir:

·         Üstün akademik başarıya (not ortalaması) sahip ve etkileyici müfredat dışı etkinliklere katılım sağlamış adaylar,

·         Yalnızca lisans programına kabul almış adaylar başvurabilir,

 

UNIVERSITY OF NEW HAMPSHIRE

Üç kampüsümüzde altı adet fakülte bulunmaktadır ve her fakülte yüksek lisans programları için kendi bölümlerine burs vermektedir. UNH Durham'de tam ya da kısmi mali destek verilen Yüksek Lisans ve Araştırma Asistanlığı pozisyonlarının açık olduğunu söyleyebilirim. Burs miktarları 1000 ila 25.000 GBP arasında değişmektedir. UNH'de harç ücretlerinin en yüksek olduğu bölüm Hukuk'tur, fakat en yüksek burslar da o fakültede verilmektedir. UNH Manchester ise harç ücretlerinin en düşük olduğu yerdir, bu sebeple de en düşük burs miktarları buradadır. 

 

UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES UPPER AUSTRIA

Üniversitemizde AB dışından gelen öğrencilere verilen benzersiz bir “Liyakat Bursu” mevcuttur. Bu bursa, dönem boyunca yüksek notlar alan ve en az %75 başarı oranına sahip öğrenciler hak kazanabilir. Burs, başvuru yapanların ders notlarına bağlı olarak sınırlı sayıda kişiye verilecektir. Dönemlik harç ücreti indiriminden faydalananlar bu bursa başvuramaz.

 

 

 

VARNA UNIVERSITY OF MANAGEMENT

Harç ücretleri ve burslar hakkında ayrıntılı bilgiye https://vum.bg/tuition-fees/ adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca IEFT fuarlarında standımızı ziyaret edip ayrıntılar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

JEAN MONNET BURS PROGRAMI İLE AVRUPA’DA EĞİTİM

Türkiye'nin en prestijli burs programı Jean Monnet Burs Programı yaklaşık 30 yıldır kamu, özel sektör ve akademik dünyada verdiği burslarla AB uyum sürecini destekliyor.

1989 yılında Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Komisyonu arasında yapılan bir anlaşma ile hayata geçirilen Jean Monnet Burs Programı Türkiye’nin en köklü̈ projelerinden biri olarak, T.C. Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Merkezi Finans ve İhale Birimi (MFİB) ve Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu ile iş birliği içerisinde yürütülmektedir. 

Avrupa Birliği üyesi ülkelerde, eğitim imkânı sağlayan Jean Monnet Burs Programı ile Türkiye’nin AB müktesebatı konusunda bilgi sahibi insan kaynağı güçlendirilmekte, böylece müktesebatın etkin bir şekilde uygulanabilmesi için gerekli idari kapasitenin oluşmasına katkı sağlanmaktadır. Gerek kamu ve özel sektörde gerekse akademik dünyada özellikle AB uyum sürecini destekleyecek nitelikli iş gücünün oluşması desteklenmekte, böylelikle AB uyum sürecinin hızlandırılması amaçlanmaktadır. Bursiyerlerin eğitim aldıkları alanda yetkinlikleri artmakta, AB'nin isleyişi ile ilgili bakış̧ acıları genişlemektedir Aynı zamanda,AB üyesi ülkelerde geçirilen sürede karşılıklı önyargıların aşılmasına da kaktı sağlanmaktadır. Jean Monnet Burs Programı ile ayrıca, Türkiye-AB arasındaki sivil toplum diyaloğunun gelişmesi desteklenmekte, ülkelerarası akademik ilişkiler gelişmekte, Türk ve Avrupalı meslektaşlar arasında köprüler kurulmaktadır.

Program kapsamında, bursu almaya hak kazanan bursiyerlere, en az 3 en fazla 12 aylık bir süre boyunca AB üyesi ülkelerde bulunan bir üniversite veya üniversiteye eşdeğer bir kuruluşta araştırma veya lisansüstü̈ eğitim yapma hakkı tanınmaktadır. Burslar, ülkemizin AB’ye uyum süreci kapsamında, AB müktesebatı ile ilgili konularda gerçekleştirilecek akademik çalışmalara tahsis edilmektedir. Türkiye’nin AB'ye katılım müzakerelerindeki önceliklere bağlı olarak çalışma alanları belirli dönemlerde güncellenmektedir.

Türkiye’nin en uzun soluklu projelerinden biri olan programdan bugüne kadar iki binin üzerinde kişi AB ile ilgili konularda akademik çalışmalar yapma imkânına sahip oldu. Programdan Türkiye’de kamu sektöründe ya da özel sektör kuruluşlarında çalışanlar; Türkiye’deki üniversitelerde akademik ya da idari personel olarak görev yapanlar ile lisans son sınıf, yüksek lisans veya doktora öğrencisi olarak öğrenim görenler faydalanabilmektedir. Burs kapsamında okul ücreti, yeme-içme, konaklama ve ulaşım masrafları gibi yaşam giderleri ve taşınma için bir defaya mahsus vize, sağlık sigortası gibi masraflar için sabit ödenek karşılanmaktadır.

Jean Monnet Burs Programı başvuru dönemi her sene değişiyor ve yaklaşık iki ay boyunca başvurular açık kalıyor. Ayrıntılı bilgi için lütfen IEFT fuarlarında Ankara ve İzmir şehirlerinde standımızı ziyaret ediniz.

MOHAWK COLLEGE

29 Mart’a kadar başvuru yapan öğrencilere Başvuru Ücretinden muafiyet ve kabul mektubu teklif edebilirim. Yapmaları gereken, başvuru sırasında “IEFT2020” promosyon kodunu girmektedir.

 

UPPER MADSON COLLEGE

Upper Madison College Dil Okulu olarak 2020 sonuna kadar surecek olan %30 indirimimiz mevcut. Tum programlarimiz icin gecerli.  EAP programi dahil.

 

UMC High School yani Lise kısmimizde ise Turk öğrencilere has %25’lik bir indirim söz konusu, ayrıca not ortalaması 85 ve üzeri ve 6,0 IELTS puanı olan öğrenciler için ayrıca 3000 $ burs uygulayacağız okul ücretinde.

 

 

ASA COLLEGE

Uluslararası öğrenciler için %50 oranında burs imkanı sunulmaktadır.

·         10 haftalık ödeme yapana 2 haftalık eğitim ücretsiz

·         20 haftalık ödeme yapana 4 haftalık eğitim ücretsiz

·         40 haftalık ödeme yapana 8 haftalık eğitim ücretsiz

 

REGENT OXFORD

IEFT Fuarlarına özel olarak, 12 haftalık veya daha uzun süreli kayıt yaptıran öğrenciler haftalık olarak özel bir indirimden faydalanacaktır. Ayrıntılı bilgi için lütfen standımıza uğrayınız.

 

25 saatlik kurslar: normal haftalık ücret 462 GBP, indirimli fiyat 377 GBP. 

15 saatlik kurslar: normal haftalık ücret 326 GBP, indirimli fiyat 241 GBP. 

 

MC ACADEMY

IEFT fuarlarına özel olarak, 2019 kayıt ücretler 2020 kayıtları içinde geçerli olacaktır. Promosyonlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen standımızı ziyaret ediniz.

 

BIRMINGHAM INTERNATIONAL COLLEGIATE OF CANADA

IEFT Fuarına özel olarak Türk öğrencileri için iki burs olanağı sunmaktayız. Kısaca aşağıda iletilen bilgiler için lütfen standımıza uğrayınız, başvuru koşulları ve şartlar hakkında bilgi edininiz.

 

İlk burs olanağımız; Fuara katılan öğrencilerden okul not ortalaması ve İngilizce sınavından (IELTS/TOEFL) başarısına göre toplam 15 öğrenciye, yüzde %30 kadar burs imkanı verilmektedir.

 

İkinci burs olanağımız; Lisenin 3 yılını BICC de okuyacak öğrenciler için geçerlidir. Lise 1 de kendi okulunda not ortalaması eğer %85 üstünde ise, 5 öğrenciye, lise 2 de %30, lise 3 te %30 lise 4 te %40 burs olanağı sunulmaktadır.

 

GEORGE BROWN COLLEGE

George Brown College’da uluslararası öğrenciler için burslar, genellikle program içi burslar olmakla birlikte öğrencilerin George Brown College’daki programa başladıktan sonra gösterdiği akademik performansa (ve diğer kriterlere) bağlı olarak verilmektedir.

CONESTOGA COLLEGE

Conestoga’da her yıl 400’ü aşkın ödül ve burs verilmektedir. Öğrenciler, şartlarını karşıladıkları her bir ödül veya burs için her dönem başvuru yapmak zorundadır. Conestoga College’a IEFT fuarını takiben doğrudan başvuru yapan öğrencilerden başvuru ücreti alınmayacaktır.

FANSHAWE COLLEGE

Türk öğrenciler için 5 adet CAD 1000 değerinde başarı bursu sunulmaktadır. Bunun dışında Bachelor Degree programları için bir seferlik CAD 2000 bursu sunulmaktadır.  İkinci dönemde belli bir başarı yakalayabilirlerse alıyorlar.

LAMBTON COLLEGE

·         Kış dönemi Başarı Bursu  uluslararası öğrenciler için 1000 CAD değerinde burs imkanı sunulmaktadır.

·         Geleceğin Liderleri programında uluslararası öğrenciler için 1,500 CAD burs imkanı sunulmaktadır.

·         Profesyonel Fotoğrafçılık programında Macbook Pro kazanma fırsatı sunulmaktadır.

·         Kanada Kuliner Operasyonlar programında 1,500 CAD burs imkanı sunulmaktadır

Detaylar icin Standimizi Ziyaret ediniz.

 

QUEST LANGUAGE STUDIES

 

IEFT Fuarlarına Özel olarak aşağıda imkanlar sunulmaktadır.

·         %35 oranında indirimli fiyatlar

·         24 haftalık veya daha uzun süreli kayıtlarda 4 hafta ücretsiz (24 haftalık kaydol, 20 haftalık öde)

·         Kayıt ücreti yok

·         Malzeme ücretlerinde indirim

·         Konaklama birimine yerleştirme ücretinde indirim

 

BELL ENGLISH

 IEFT Fuarına özel olarak, Promosyon kodu: IEFT2020 ile kayıt olan öğrenciler için aşağıda fırsatlar sunulacaktır.

·         Harç ücretinde özel teklif sunulacaktır.

·         12 haftalık ve daha uzun süreli kayıtlarda aşağıdaki şekilde indirim uygulanacaktır.

15 saatlik – 350 GBP yerine 250 GBP

20 saatlik – 425 GBP yerine 350 GBP

25 saatlik – 500 GBP yerine 450 GBP

 

·         Birebir dersler, proje yönetimi, B2 First Certificate in English (FCE) ve C1 Cambridge Advanced Exam (CAE) kursları ile grup kayıtları için geçerli değildir. Başka bir teklifle birleştirilemez.

·         28 Mart 2020 tarihine kadar Young Learner yerleşim programına kaydolun ve kayıt ücreti ödemeden paket fiyat üzerinden %5 indirimden faydalanın! Promosyon kodu: IEFT2020 Grup kayıtları için geçerli değildir. Başka bir teklifle birleştirilemez.

 

ABBEY COLLEGE IN MALVERN

 

Abbey College’a 15 Nisan tarihine kadar kayıt yaptıran bütün öğrencilere %10 harç indirimi uygulanacak veya ilk yıl ücretinin tamamını 1 Mayıs tarihine kadar ödeyen öğrencilere %20 harç indirimi yapılacaktır. Kardeş indirimi: Yaşı küçük olan her bir kardeş için %10 harç indirimi. Akademik başarısı yüksek olan öğrenciler için yüksek oranda burslar mevcuttur.

 

GREENWICH COLLEGE

Avustralya’nın en iyi dil okullarından biri olan Greenwich College, Sydney ve Melbourne kampüslerinde dil eğitimi alacak Türk öğrenciler için yılın en büyük indirimini sunuyor!

2020 yılı içerisinde yapılan tüm kayıtlarda haftalık standart liste fiyatı 370 AUD iken Türk öğrencilere %30 indirimle haftalık 255 AUD!

Ayrıntılar için lütfen IEFT fuarlarında standımıza uğrayınız ve linki inceleyiniz:

https://www.greenwichcollege.edu.au/

INTERNATIONAL HOUSE

Avustralya’da Sydney, Melbourne, Darwin ve Bondi merkezlerinde yer alan International House Dil Okulu’nda alacağınız dil eğitimi fiyatlarında fuara özel fırsatlar sunuyor.

Türk öğrenciler için haftalık standart liste fiyatı 370 AUD yerine 230 AUD!

Ayrıntılar için lütfen IEFT fuarlarında standımıza uğrayınız ve linki inceleyiniz:

https://ihsydney.com.au/

 

CALCC SILICON VALLEY ENGLISH LANGUAGE PROGRAMS

37. IEFT Fuarı’na özel tüm programlar için 2 ay dil eğitimi alana 3. ay CalCC’ den HEDİYE kampanyası uygulanacaktır.

 

Fuar sırasında kaydolan öğrenciler CalCC'deki dil eğitimlerinin ilk 3 ayı için sadece 2 aylık ücret ödeyecektir.

 

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen öğrenciler; fuar sırasında standımızdan temin edebilecekleri Promosyon kodunu kullanarak, 31 Mart 2020’ye kadar www.calcc.edu üzerinden kayıt işlemlerini tamamlamalıdır.

 

*Bu kampanya Yaz ve Kış Okulu hariç tüm programlarımız için uygulanacaktır. Sadece fuar sırasında alınan kayıtlar için ve eğitimin ilk 3 ayında geçerlidir. Başka kampanyalarla birleştirilemez.

 

Ayrıca fuar kampanyalarından faydalanan öğrencilerimize San Francisco Havalimanı’ndan konaklayacakları yere transfer hizmeti de CalCC tarafından sağlanacaktır.

 

Detaylı bilgi için standımıza uğrayabilirsiniz.

 

Yaz Okulu Kampanyası

 

Fuar sırasında Yaz Okulu’na kaydolan öğrencilere $100 indirim uygulanacaktır.

 

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen öğrenciler; fuar sırasında standımızdan temin edebilecekleri Promosyon kodunu kullanarak, 31 Mart 2020’ye kadar www.calcc.edu üzerinden kayıt işlemlerini tamamlamalıdır.

 

Ayrıca fuar kampanyalarından faydalanan öğrencilerimize San Francisco Havalimanı’ndan konaklayacakları yere transfer hizmeti de CalCC tarafından sağlanacaktır.

 

VANWEST COLLEGE

%49'a kadar varan indirimli fiyatlarının yanı sıra Sertifika ve Diploma programları için 31 Mart'a kadar yapılacak olan kayıtlarda öğrencilerden $250 olan materyal ücreti alınmayacaktır.

 

Yine 31 Mart'a kadar yapılan kayıtlarda, ESL programları için ise her 3 haftalık İngilizce kaydı için 1 hafta bedava olacaktır. Ayrıca $150 olan başvuru ücreti de alınmayacaktır. Materyal ücreti haftalık $20 olarak hesaplanmaya devam edecektir. 

 

STAFFORD HOUSE

IEFT Fuarlarına katılım sağlayan öğrencilere;

İngiltere’de tüm lokasyonlar için %25 indirim sunulmaktadır.

Amerika’da tüm lokasyonlar için %25 indirim sunulmaktadır.

Kanada’da Toronto için 1-23 hafta eğitim alan öğrenciler için %25 indirim, 24 hafta üzeri %30 indirim sunulmaktadır. Calgary için % 30 indirim sunulmaktadır.

EC ENGLISH LANGUAGE CENTRES

IEFT Fuarlarına katılım sağlayan öğrencilere;

İngiltere tüm lokasyonlarda; %20 indirim sunulmaktadır.

Amerika tüm lokasyonlarda; %20 indirim sunulmaktadır.

Kanada tüm lokasyonlarda %25 indirim sunulmaktadır.

İrlanda  tüm lokasyonlarda; %20 indirim sunulmaktadır.

Malta’da; 1 hafta üzeri eğitim için % 20 indirim sunulmaktadır.

Cape Town’da; 1 hafta üzeri eğitim için % 20 indirim sunulmaktadır.

KAPLAN INTERNATIONAL ENGLISH

IEFT Fuarlarına katılım sağlayan öğrencilere;

İngiltere tüm lokasyonlarda; 1-23 hafta % 25 indirim, 24 hafta üzeri eğitim alan öğrenciler için % 30 indirim sunulmaktadır.           

Amerika tüm lokasyonlarda; 1 Hafta üzeri eğitim alan öğrenciler için % 30 indirim sunulmaktadır.

Kanada tüm lokasyonlarda; 1 -23 Hafta üzeri % 25, 24 hafta üzeri % 35 indirim eğitim alan öğrenciler için indirim sunulmaktadır.

İrlanda ‘da %20 indirim sunulmaktadır.

Avustralya’da % 30 indirim sunulmaktadır.           

ST GILES INTERNATIONAL

Amerika tüm lokasyonlarda; 1-11hafta % 20, 12 hafta üzeri eğitim alan öğrenciler için % 25 indirim ve yaz ayı için ek sezon ücreti alınmayacaktır.

İngiltere Londra’da 1-11hafta % 28, 12 hafta üzeri eğitim alan öğrenciler için % 30 ve yaz ayı için ek sezon ücreti alınmayacaktır. Cambridge’de  1-11hafta % 28, 12 hafta üzeri eğitim alan öğrenciler için % 30 ve yaz ayı için ek sezon ücreti alınmayacaktır. Brighton : 1-11hafta % 28, 12 hafta üzeri eğitim alan öğrenciler için % 30 ve yaz ayı için ek sezon ücreti alınmayacaktır. Eastbourne’de  : 1-11 hafta % 20, 12 hafta üzeri eğitim alan öğrenciler için % 25 ve yaz ayı için ek sezon ücreti alınmayacaktır.

Kanada’da  1-11hafta % 20, 12 hafta üzeri  eğitim alan öğrenciler için % 25 ve yaz ayı için ek sezon ücreti alınmayacaktır.

Ayrıca Platinum Course’larda  % 10 indirim, Family ve Junior Programlarında %5 indirim sunulmaktadır.

LSI - LANGUAGE STUDIES INTERNATIONAL

IEFT Fuarlarına özel tüm programlarda;

İngiltere’de1-48 hafta arasında kayıt olan öğrencilere %25 indirim sunulacaktır.

 Amerika tüm lokasyonlarda 1-48 hafta arasında kayıt olan öğrencilere özel fiyatlar sunulacaktır.

Kanada,Yeni Zellanda, Avustralya tüm lokasyonlarda 1-48 hafta arasında kayıt olan öğrenciler için özel fiyatlar uygulanacaktır.

OXFORD INTERNATIONAL

IEFT Fuarlarına özel Tüm lokasyonlarında 1-48 haftaarasında kayıt olan öğrencilere %25 indirim sunulacaktır.

EMERALD CULTURAL INSTITUTE

IEFT Fuarlarına özel;  4-24 hafta % 15, 25 hafta  üzeri kayıt olan öğrencilere % 20 indirim sunulacaktır.

LAL LANGUAGE CENTER

IEFT Fuarlarına özel olarak katılan öğrencilere;

İngiltere Londra, Torbay,’da 1 hafta ve üzeri eğitim alan öğrenciler için özel indirim sunulmaktadır.

Malta’da 4-36 hafta eğitim için özel paket indirimler sunulmaktadır.

Cape Town’da 1 hafta ve üzeri eğitim alan öğrenciler için özel indirim sunulmaktadır.

Fort Lauderdale’de  1-8 hafta eğitim için özel indirim sunulmaktadır.

SPRACHCAFFE/GEOS LANGUAGES PLUS

Sprachcaffe Dil okullarında tüm lokasyonları İçin 5 Hafta dil eğitimi alan öğrencilere 1 Hafta ücretsiz sunulacaktır.

ILAC - INTERNATIONAL LANGUAGE ACADEMY OF CANADA

IEFT Fuarlarına özel; Kanada ILAC okullarında 1-44 hafta arasında kayıt olan öğrencilere  %33’e varan indirimler sunulmaktadır.

 

OXFORD HOUSE COLLEGE

IEFT Fuarlarına katılım sağlayan öğrencilere;
İngiltere’de 1 hafta üzeri eğitim için %20 indirim sunulmaktadır.

Amerika’da haftalık eğitimlerde özel fiyatlar sunulmaktadır.

İrlanda’da 1 hafta üzerine kayıt olan öğrencilere %15 indirim sunulmaktadır.

Kanada’da  1-23 hafta eğitim için % 25 indirim, 24 Hafta üzeri eğitim için %35 indirim sunulmaktadır.

Avustralya’da  1hafta üzeri % 25 indirim ve 20 ders kurslarında özel fiyat 200 AUD haftalık  sunulmaktadır.

BRITISH COUNCIL IELTS
IEFT fuarlarına katılan öğrenciler arasından yapılan çekiliş ile Toplam 10 kişiye IELTS sınav hakkı verilecektir. Sosyal medya üzerinden duyuru yapılacaktır fuar bitiminde.